Hakkımızda: hangimba.net

"Hangi MBA?" Nedir?
Bu site, Türk üniversitelerinde MBA (işletme yüksek lisansı) eğitimi almayı planlayan potansiyel öğrenciler için hazırlanmış olan bir rehber niteliğindedir.

"Hangi MBA?"in Amacı Nedir?
Türkiye'deki MBA programlarını tanıtarak, öğrenci adaylarının kendilerine en uygun, en iyi MBA programını sunan üniversiteyi tercih etmelerine yardımcı olmak.

"En iyi MBA"
MBA programları tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yoğun talep gören eğitimlerdir. Ancak, tüm bu yoğunluk içerisinde "en iyi MBA hangisi?" sorusuna yanıt bulmak gerçekten de çok zor. Çünkü, bir MBA programını "iyi" ya da "kötü" yapan sizin ihtiyaçlarınıza ne kadar uygun olduğudur.

Bu noktada size yardımcı olabilmek için; hem her bir MBA programı hakkında kapsamlı bilgiler sunuyoruz, hem de objektif kriterler çerçevesinde kurguladığımız bir model çerçevesinde tüm Türk MBA programlarının başarı sırasını (ranking) yayımlıyoruz.

"Hangi MBA?" Ekibi
Ekibimiz, gerek Türkiye'de gerekse de yurtdışında en önde gelen okullarda MBA programlarını tamamlamış ve/ya MBA programlarının idaresinde görev almış tecrübeli bir kadrodan oluşmaktadır.

0 yorumlar:

Yorum Gönderme